Hygiena relax centra

Hygiena

Pro absolutní hygienu máme pro každou vířivku oddělený špičkový filtrační systém San Sebastian, který pojme 660 kg filtrační náplně.

Výkonná čerpadla přefiltrují objem každé této vany 6x za hodinu. Místo standardního písku jsme navíc využili speciální filtrační materiál Zelbrite (viz. níže). Tento systém na Ostravsku a v širokém okolí nikdo nemá! Každá vana má také generátor ozonu pro desinfekci a také UV světlo, přes které protéká filtrovaná voda a které zabíjí 99 % bakterií. Denní hlídání PH vody a její desinfekce je samozřejmostí. 

Technologie

K absolutní čistotě vody máme v budově vyčleněno několik technických místností o celkové rozloze cca 60 m². Dovolujeme si tvrdit, že ostatní relax centra, které které nás napodobují, takovéto zázemí nemají a nemohou mít vodu tak čistou, jako Remissio.

Dále používáme při kontrole kvality vody vyspělý řídící systém, který řeší absolutní čistotu vody, kontrolu PH a automaticky dopouští a vypouští vodu ve vanách. Pro desinfekci vody používáme bezchlorovou desinfekci, která je absolutně nekonfliktní, nealergická, inertní vůči exémům (vč. atopických), nepáchne a neštípou z ní oči.

O Zelbrite

Zelbrite je světová jednička ve filtraci bazénové vody. 

Zvyšuje estetiku bazénu a vytvoří zdravé a bezpečné prostředí pro koupání. 

Filtrační médium, které předčí svým výkonem všechny dosud používané filtrační hmoty jako jsou DE (Diatomaceous Earth), kombinované filtry používající aktivní uhlí a vysokovrstvé pískové filtry. Nevyžaduje žádné technicky náročné filtry nebo speciální zařízení. 

Použitím ZELBRITE se účinek sanitačních látek významně zvýší, čímž na druhé straně dojde ke snížení množství požadovaného chloru až o 35 %.

Čistá a voňavá voda

Efektivně eliminuje zápach v bazénech a podráždění očí a kůže tím, že účinně odstraňuje z vody amonium a jiná organická znečištění, která jsou příčinou vzniku chloraminu. Efektivně odstraňuje i nejjemnější částice znečištění až do 3 micronů, výsledkem je křišťálově čistá voda v bazénu – již žádná mlha při rozsvícení podvodních světel. 

ZELBRITE je šetrný k životnímu prostředí – úspora energie a menší množství znečištěné vody vypouštěné do odpadní sítě. Žádné jiné filtrační médium dostupné na bazénovém trhu nedokáže provést 5 stupňů filtrace najednou – mechanickou, povrchovou, chemickou, mikro a iontovou. 

Nejčistší wellness v Ostravě a širém okolí

Dovolujeme si tvrdit, že je Remissio nejčistší wellness v Ostravě a širém okolí. Přijďte si to ověřit na vlastní kůži.