hygyena_01 hygyena_02

Dále používáme při kontrole kvality vody vyspělý řídicí systém, který řeší absolutní čistotu vody,kontrolu PH a automaticky dopouští a vypouští vodu ve vanách.

 

Pro desinfekci vody se používáme bezchlorovou desinfekci, která je absolutně nekonfliktní, nealergická, inertní vůči exzemům i atopickým, nepáchne a neštípou z ní oči.

Pro absolutní hygienu máme pro každou vířivku oddělený špičkový filtrační system San Sebastian, která pojme 660 kg filtrační náplně.

 Výkonná čerpadla přefiltrují objem každé vany přes tyto filtry 6x za hodinu. Místo standardního písku jsme navíc použili speciální filtrační materiál s názvem Zelbrite. Tento systém na Ostravsku a v širokém okolí nikdo nemá !!

Každá vana má také generátor ozonu pro desinfekci a také UV lampu, jejiž světlo, přes které protéká filtrovaná voda, zabíjí 99% bakterií.

Denní hlídání PH vody a její desinfekce je samozřejmostí.

K absolutní čistotě vody máme v budově vyčleněnou technickou místnost o rozměru 46 m2. Dovolujeme si tvrdit, že ostatní wellnessy, které nás napodobují, takovéto filtrační a technické zázemí nemají a nemohou mít vodu tak čistou, jako Remissio.

Zelbrite je světová jednička ve filtraci bazénové vody.

Zvyšuje estetiku bazénu a vytvoří zdravé a bezpečné prostředí pro koupání.

Filtrační medium, které předčí svým výkonem všechny dosud používané filtrační hmoty jako jsou DE (Diatomaceous Earth), kombinované filtry používající aktivní uhlí a vysokovrstvé pískové filtry. Nevyžaduje žádné technicky náročné filtry nebo speciální zařízení.

Použitím ZELBRITE se účinek sanitačních látek významně zvýší, čímž na druhé straně dojde ke snížení množství požadovaného chloru až o 35%.

Efektivně eliminuje zápach v bazénech a podráždění očí a kůže tím, že účinně odstraňuje z vody amonium a jiná organická znečištění, která jsou příčinou vzniku chloraminu. Efektivně odstraňuje i nejjemnější částice znečištění až do 3 micronů, výsledkem je křišťálově čistá voda v bazénu; již žádná mlha při rozsvícení podvodních světel.

ZELBRITE je šetrný k životnímu prostředí ; úspora energie a menší množství znečištěné vody do odpadní sítě. Žádné jiné filtrační medium dostupné na bazénovém trhu nedokáže provést 3 stupně filtrace v jednom procesu: mechanickou filtraci + povrchovou absorbci + chemické pohlcení makrofiltrace + mikrofiltrace + iontová výměna 

COOKIES: Náš web používá soubory cookie ke zkvalitnění zážitku při prohlížení naší stránky. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. ok

Pokud chcete rezervovat termín,

využijte k tomu, prosím, výhradně telefonního čísla uvedeného na kontaktní stránce. Na e-mail nemůžeme reagovat okamžitě.
Pokud chcete opravdu využít e-mailovou komunikaci, napište nám na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme Vám, Vaše Remissio.


Kliknutím na telefonní číslo volejte

603 876 499