hygyena_01 hygyena_02

Dále používáme při kontrole kvality vody vyspělý řídicí systém, který řeší absolutní čistotu vody,kontrolu PH a automaticky dopouští a vypouští vodu ve vanách.

 

Pro desinfekci vody se používáme bezchlorovou desinfekci, která je absolutně nekonfliktní, nealergická, inertní vůči exzemům i atopickým, nepáchne a neštípou z ní oči.

Pro absolutní hygienu máme pro každou vířivku oddělený špičkový filtrační system San Sebastian s nádobou o průměru 760 mm a výšce 1,6 m, která pojme 660 kg pískové náplně.

 

Výkonná čerpadla přefiltrují objem každé vany přes tyto filtry 6x za hodinu. Místo standardního písku jsme navíc použili speciální filtrační materiál s názvem Zelbrite. Tento systém na Ostravsku a v širokém okolí nikdo nemá !!

Zelbrite je světová jednička ve filtraci bazénové vody.

Zvyšuje estetiku bazénu a vytvoří zdravé a bezpečné prostředí pro koupání.

Filtrační medium, které předčí svým výkonem všechny dosud používané filtrační hmoty jako jsou DE (Diatomaceous Earth), kombinované filtry používající aktivní uhlí a vysokovrstvé pískové filtry. Nevyžaduje žádné technicky náročné filtry nebo speciální zařízení.

Použitím ZELBRITE se účinek sanitačních látek významně zvýší, čímž na druhé straně dojde ke snížení množství požadovaného chloru až o 35%.

Efektivně eliminuje zápach v bazénech a podráždění očí a kůže tím, že účinně odstraňuje z vody amonium a jiná organická znečištění, která jsou příčinou vzniku chloraminu. Efektivně odstraňuje i nejjemnější částice znečištění až do 3 micronů, výsledkem je křišťálově čistá voda v bazénu; již žádná mlha při rozsvícení podvodních světel.

ZELBRITE je šetrný k životnímu prostředí ; úspora energie a menší množství znečištěné vody do odpadní sítě. Žádné jiné filtrační medium dostupné na bazénovém trhu nedokáže provést 3 stupně filtrace v jednom procesu: mechanickou filtraci + povrchovou absorbci + chemické pohlcení makrofiltrace + mikrofiltrace + iontová výměna 

Kde nás najdete

Remissio s.r.o.,


Nádražní 138 C, 702 00 Ostrava,
V areálu dále sídlí: AMAR Krby Morava, Klub Hudební Bazar, Galerie Mlejn


Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: +420 603 876 499

Kontaktní formulář

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

COOKIES: Náš web používá soubory cookie ke zkvalitnění zážitku při prohlížení naší stránky. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. ok