masaze_01 masaze_02 masaze_03

Cleopatra kokosová masáž s kokosovým peelingem

Čeká Vás očištění celého těla peelingem z mletého kokosu a kokosového mléka. Tento peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a prokrví Vaši pleť. Následuje masáž zad, nohou zezadu i zepředu, rukou a šíje. K masáži je použit panenský kokosový olej. 

Cena:
90 min. - 1900 kč

Čokoládová masáž

Čokoláda obsahuje spoustu vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů, takže výrazně zjemňuje a napíná pokožku a působí proti stárnutí organismu.  Vhodné pro každého, kdo se potřebuje uvolnit, relaxovat, vypnout z každodenního stresu.

Cena:
60 min. - 1300 Kč (záda a šíje)

Indická olejová masáž celého těla – Abhyanga

ABHYANGA je hluboce relaxační, regenerační a ozdravující masáž celého těla, která kombinuje terapeutický dotek s léčebnými účinky olejů, bylin a aromatických přípravků se speciálními přísadami. Jedná se o základní ajurvédskou masáž.

Cena:
90 min. - 1900 Kč

Candella masáž

Harmonizující masáž rozehřátým vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění. Odplavuje toxiny, uvol'ňuje energetické blokády a ztuhlé svaly, upravuje tok lymfy.

Cena:
70 min. - 1400 Kč

Medová masáž

Medová masáž má blahodárný účinek pro celé tělo. Odplavuje z těla nahromaděné toxiny, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou.

Cena:
60 min. /záda, šíje/ - 1300 Kč

Klasická relaxační masáž

Působí příznivě na celý organismus - zejména tlumí bolesti páteře, kloubů svalů, povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje svalovou činnost, prokrvuje a zlepšuje činnost hloubkových tkání organů, zrychluje metabolismus, příznivě ovlivňuje nervový systém.

Cena:
60   min. /záda, šíje/ - 800 Kč
75   min. /záda, šíje, nohy/ - 950 Kč
90   min. /záda, šíje, nohy, ruce/ - 1200 Kč
120 min. /celé tělo/ - 1 900 Kč

Masáž lávovými kameny

Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani. Masáž s lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe.

Cena:
75 min. - 1400kč

Havajská masáž

Nechte se unést do světa naprosté relaxace s tradiční havajskou masáží „Lomi Lomi“. Hlubokou relaxaci klienta masér dosahuje specifickými technikami používáním převážně loktů a předloktí, což je pro tuto masáž specifické. Střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a předloktím, má tato masáž navodit atmosféru pohybů vln na moři.

Cena:
60 min. - 1300 Kč
90 min. - 1. 900 Kč

COOKIES: Náš web používá soubory cookie ke zkvalitnění zážitku při prohlížení naší stránky. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. ok

Pokud chcete rezervovat termín,

využijte k tomu, prosím, výhradně telefonního čísla uvedeného na kontaktní stránce. Na e-mail nemůžeme reagovat okamžitě.
Pokud chcete opravdu využít e-mailovou komunikaci, napište nám na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme Vám, Vaše Remissio.


Kliknutím na telefonní číslo volejte

603 876 499